Klubový večer č. XLIV – pozvánka

Vážení členové a příznivci klubu přátel dobrého jídla a pití,

lednový, v pořadí čtyřicátý čtvrtý klubový večer bude v úterý 29. 1. od 18:30.  A pokud se nám zatím celkem pravidelně dařilo některé z vás překvapit například tím, že jste ochutnali něco nového, tak tentokrát si troufáme tvrdit, že to bude nové pro všechny z vás! Naše pozvání přijal vzácný host, který dělá to, co nikdo jiný v české republice, co umí jen na pár místech na zeměkouli a s tím co dělá má úspěchy už i v dalekém Japonsku!

Nebudu vás víc napínat. Jedná se o spontánně kvašená piva, které zrají v dřevěných sudech i několik let a chutnají spíš jako víno. Nenechte si uniknout jedinečnou příležitost ochutnat něco tak unikátního! Samozřejmě, že každý degustační vzorek proložíme jako obvykle sousty něčeho dobrého, abychom měli chuťové pohárky připravené k dalšímu napití.

Budeme rádi, když ti z vás, nebo z vašich přátel co se chcete zúčastnit se nám nahlásíte pokud možno obratem. A prosím, dejte vědět i těm, co na internet moc nekoukají, děkujeme. Pokud by byl o dost větší zájem než obvykle, tak bude platit pravidlo, že přednost budou mít ti, co se nahlásili dřív.